להבין אם אתם אייס/ארו

.מטמבלר pinkdiamondprince פוסט זה הינו תרגום של פוסט של

:קישור לפוסט
https://pinkdiamondprince.tumblr.com/post/154254729403/pinkdiamondprince-trying-to-figure-out-if-youre

לנסות להבין אם אתם אייס או ארו* יכול להיות קשה הרבה יותר מאשר עם הנטיות האחרות מכיוון שזה אומר, בעצם, לנסות למצוא היעדר של משהו. תדמיינו שאתם ליד אגם ואתם רוצים לדעת אם יש שם צבים, או דגים. נגיד שאתם מוצאים צב ואתם מגיבים ב-”נהדר! עכשיו אני יודע/ת שיש צבים“. או דגים, עכשיו ידוע לכם שיש דגים. או שאתם מוצאים את שניהם, וכעת ידוע .לכם כעובדה שיש באגם גם צבים וגם דגים

אבל, בעצם, אם אתם לא מוצאים אף צב, יתכן שאין צבים או שאולי אתם פשוט ממש גרועים בחיפוש צבים ואולי אתם *חושבים* שראיתם שם צב או שאולי זה היה רק מקל. אולי יש רק כמה צבים. אולי אתם צריכים לעשות משהו מיוחד כדי למצוא את הצבים. אולי כמה מהסלעים האלה הם בעצם צבים אבל לא יכלתם להבדיל ביניהם. אולי אין צבים. אין לכם מושג. בינתיים כמה אנשים אומרים ”הו חייבים להיות צבים! תמצאו אותם מתישהו ;)“ או ”כמה צבים מצאתם באגם שלכם? “או ”תנסו לשתול כמה ירקות על החוף כדי למשוך את הצבים“. או ”או לא! איזה אסון קרה לאגם שלך שאין צבים?“ ואתם עומדים שם רטובים ועייפים עם רשת ריקה.

אבל זה לא משנה כי גם אם יש וגם אם אין צבים או דגים המערכת האקולוגית של האגם שלכם עובדת טוב בלעדיהם כי זה מה שמערכות אקולוגיות עושות הן יוצרות מערכת עם מה שיש להן. אתם לא מפספסים דבר אם אין לכם צבים רק יש לכם מערכת של אגם ללא צבים. אם מישהו היה מנסה לשנות אתכם על ידי כך שהוא ישפוך הרבה צבים לאגם שלכם סביר שזה היה דופק בו משהו.

אז אתם לא חייבים להיות בטוחים לחלוטין. אתם לא חייבים לחקור כל סנטימטר של האגם הארור לפני שאתם מחליטים שסביר שאין בו צבים. אם אתם רוצים להזדהות כארו או כאייס כי אתם חושבים שזה מתאים לכו על זה. ואם אתם מוצאים את הצבים שלכם אתם יכולים לתת לאגם שם חדש. זה בסדר.

ולפעמים אתם מאוד אוהבים את הצבים שבאגמים של אנשים אחרים ואתם אוהבים את איך שהם מתאימים למקום אבל זה לא אומר שאתם רוצים צבים באגם שלכם אתם רק נהנים לצפות בצבים שבאגמים של אנשים אחרים.

 

.אייס: בספקטרום הא-מיני. ארו: בספקטרום הא-רומנטי*

:קומיקס שתרגמתי המבוסס על הפוסט
http://dragonheartftherpays.tumblr.com/post/154255993369/pinkdiamondprince-pinkdiamondprince-trying

.מטמבלר dragonheartftherpays הקומיקס נוצר בידי

comic1pngv2comic2whatsizecuthebrewcomic3cutwhatsizehebrewcomic4goodsizepnghebrewcomic5goodsizepngcomic6goodsizepngcomic7newsize (1)comic8goodsizepng

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s